سوالت خرید

شما باید ابتدا وارد پنل کاربری خود بشوید. برای اینکار در بالای سمت چپ سایت بر روی دکمه ورود / ثبت نام کلیک کنید سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و با رمزی که برای شما پیامک می شود وارد پنل خود شوید و در قسمت سفارشات ، سفارش جدید خودتان را ثبت کنید.

شما میتوانید انواع لباس،کفش،عینک،لوازم آرایشی،ساعت و... را ثبت سفارش کنید.طبیعتا به دلیل محدودیت‌های گمرکی و هزینه ارسال کالاهای سنگین و با حجم بزرگ صرفه اقتصادی برای خرید ندارد. لیست کالاهایی که امکان خرید و ارسال آن وجود ندارد را نیز در صفحه موارد ممنوعه پایین سایت میتوانید مشاهده کنید.

پس از تایید نهایی و پرداخت فاکتور صادر شده توسط سیستم امکان تعویض وجود ندارد اما قبل از تایید نهایی شما میتوانید در قسمت سفارشات ، آیتم های سفارش داده را تغییر داده یا حذف نمایید.تمام سفارشات قبل از تحویل به شما از نظر مشکلاتی مانند عدم تطابق سایز، مدل و رنگ؛ وجود هر گونه پارگی و مسائلی از اين قبيل کاملا چک می شوند.

کالا ارسال نقش واسطه میان خریدار و سایت های خرید برند های معروف را دارد.از این رو ضمانت ما بر روی ارسال سلامت کالا برای شماست و هیچ گونه ضمانتی مبنی بر کیفیت کالا نداریم.

در صورت اتمام کالا در سایز،رنگ و نوع مورد نظر شما،همکاران ما در بخش پشتیبانی در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و فرایند انتقال انجام خواهد شد.

تمام اجناس از سایت های رسمی برند ها بوده و کاملا اورجینال هستند.

با توجه به شلوغی و افزایش خرید ها در آن زمان امکان تاخیر به مدت ۲ الی ۳ روز وجود دارد.

شما از همه سایت هایی که کالا را در ترکیه تحویل میدهند میتوانید خرید کنید.فقط به این نکته توجه داشته باشید کالاهای ورودی به ترکیه از کشورهای دیگر شامل گمرک و مالیات می‌شوند به همین دلیل دقت کنید که سایت مورد نظرتان کالا را از داخل کشور ترکیه ارسال میکند. در لینک سایت های خرید از ترکیه که در سایت وجود دارد میتوانید لیست این سایت ها را مشاهده و با اطمینان خاطر خرید کنید.

فعلا این امکان وجود ندارد ولی بزودی امکان خرید توسط مسترکارت یا ویزا کارت خودتان وجود خواهد داشت.